Cestičky

Banner

Přihlášení

Podporují nás

Aktivity Hnutí Brontosaurus Podluží, základního článku Hnutí Brontosaurus Brďo Vlkani a základního článku Hnutí Brontosaurus Brďo Ayhuazca jsou celoročně podporovány Jihomoravským krajem. Děkujeme za podporu.

Dekorace - lístky

Nechci dostat na BUDKU aneb víkendovky pro mladé

Dvě víkendovky v lužním lese. Dvojnásobná pomoc přírodě luhů v našem projektu ochrany ptactva lužního lesa. Dva víkendy dobré zábavy.  Akce v Mikulčickém luhu pod taktovkou organizátorů z Uroborose a s podporou programu Think big. Vyberte si soft či hard verzi, program a hlašte se.

foto1

Na ptáky jsme krátký

2. listopadu - 4. listopadu 2012

Chceš poznat taje každodenního života sýkorky, rehka, holuba doupňáka? Podívat se jim až do obýváku? A pověsit jim pár zbrusu nových haciend? Tak pojď s námi do Luhu, vyčistíme budky, pověsíme pár nových, zmapujeme staré, zapíšeme do GPSky, popovídáme si s ornitologem, uděláme si dobrý čaj a ještě lepší jídlo a zaženeme podzimní chmury.

Místo: Mikulčický luh
Práce: vyčistíme budky, pověsíme pár nových, zmapujeme staré, zapíšeme do GPS :-)
Věk:  od 15 do 150 let
Pořádá:  Uroboros
Tým:  Terka, Jura
Kontakt:  Terka
Telefon: 723 247 914
Email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

ptaci-budka_90_82

Na větvi aneb netradiční AMOK

23. listopadu - 25. listopadu 2012

Co mají indiáni společného s lužním lesem? Vyvěšovali eskymáci hnízdní budky pro ptáky? Přežije správný(á) zálesák/zálesačka, krásná(ý) studentka/student listopadovou noc u ohně a ve stanu? Má bláto z Mikulčického luhu léčivou sílu? Víkednovka pro otrlejší ochránce přírody aneb Antimelancholické obrazy krajiny bez Chatičky.

Místo: Mikulčický luh
Práce: Těšte se na toulání krásně melancholickým luhem při vyvěšování hnízdních budek pro ptactvo a čištění a mapování stávajících. Pomůžeme tak zajistit ptákùm místa pro vyvedení mladých, které v hospodářském lese schází
Věk:  od 15 do 150 let
Pořádá:  Uroboros
Tým:  Cody
Kontakt:  Cody Telefon: 723 247 914
Email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

© 2010 ZČ HB BRĎO Ayhuazca, RC Podluží, ZČ HB BRĎO Vlkani a ZČ HB Uroboros a autoři jednotlivých článků.