Cestičky

Banner

Přihlášení

Podporují nás

Aktivity Hnutí Brontosaurus Podluží, základního článku Hnutí Brontosaurus Brďo Vlkani a základního článku Hnutí Brontosaurus Brďo Ayhuazca jsou celoročně podporovány Jihomoravským krajem. Děkujeme za podporu.

Dekorace - lístky

Válka růží - víkendovka pro středoškoláky

ruzeZákladní článek Hnutí Brontosaurus BRĎO Vlkani pořádá ve dnech 26. - 28. listopadu 2010 víkendovou akci s názvem Válka růží.

Na tuto akci zveme především ty, kteří nemají zatím žádnou zkušenost s činností Brontosaura. Kromě bohatého programu vám chceme nabídnout možnost zapojit se do široké palety našich činností jako je péče o přírodu, údržba památek a ekologická výchova dětí a mládeže.

 Co vás tedy čeká?johnny_automatic_suit_of_armor_-_front

 Přichystali jsme pro vás bohatý a nabitý program složený zejména z všehochutě různých prožitkových her. Dále dojde určitě taky na trochu té nenáročné práce při zazimování chaty, na které budeme bydlet. Naším cílem je, abyste si z tohoto víkendu odvezli dlouhotvající zážitek, možná pár nových přátel a ideálně také odhodlání zapojit se do činnosti Hnutí Brontosaurus.

Organizační záležitosti

Termín: 26. - 28.11.2010
Místo: Chata Kristýna v Javorníku n. Veličkou (mapa)
Sraz: 17:30 na železniční zastávce v Javorníku (spojení)
Návrat: odjezd 14:25 ze zastávky v Javorníku n. Veličkou (spojení)
Jak se přihlásit: Pošli email na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript a nezapomeň do přílohy vložit tuto vyplněnou přihlášku.
Ubytování: Chata Kristýna leží v lese na hranici CHKO Bílé Karpaty. Není tam elektřina ani signál mobilních operátorů. Jak to vypadá zvenku i zevnitř, zjistíte v této fotogalerii.
Co si vzít: Spacák, přezůvky, oblečení vhodné do lesa a terénu, pevné kotníkové boty, nepromokavý kus oblečení (např. pláštěnka :-)) a další dle vlastního uvážení vše si sbalte do jednoho batohu. Od nádraží k chatě je to přeci jen 5 km po silnici.

© 2010 ZČ HB BRĎO Ayhuazca, RC Podluží, ZČ HB BRĎO Vlkani a ZČ HB Uroboros a autoři jednotlivých článků.