Cestičky

Banner

Přihlášení

Podporují nás

Aktivity Hnutí Brontosaurus Podluží, základního článku Hnutí Brontosaurus Brďo Vlkani a základního článku Hnutí Brontosaurus Brďo Ayhuazca jsou celoročně podporovány Jihomoravským krajem. Děkujeme za podporu.

Dekorace - lístky

Reportáž z podzimních prázdnin

Je pátek 24. října a my čekáme na vlak, ve kterém už jedou naši kamarádi z Moravské Nové Vsi. Ten nás společně odveze do Ivančic, kde navštívíme tajemný ostrov draka. Tam plníme nelehký úkol. Staráme se o vejce, aby se nám z něj vylíhnul hodný dráček, kterého si poté musíme vychovat.

Mezitím co dráček roste, cestujeme a poznáváme okolí. Podíváme se, jak to vypadá na táboře na podzim a také navštěvujeme rozhlednu. Po cestě čelíme různým překážkám, jako je dračí oheň nebo silný vítr z jeho letu. Ve volných chvílích jsme hráli oblíbené hry, jako jsou praporky, ve kterých jsme bojovali proti týmu Junáků z Brna. Všichni jsme se snažili a moc nás to bavilo.

foto

Náš úkol jsme bohužel nemohli splnit celý, protože nám nepřálo počasí, ale vše jsme napravili na domovských klubovnách, kde jsme draky vypustili. Nakonec to dobře dopadlo a my můžeme vyrazit na další ostrov!

© 2010 ZČ HB BRĎO Ayhuazca, RC Podluží, ZČ HB BRĎO Vlkani a ZČ HB Uroboros a autoři jednotlivých článků.