Cestičky

Banner

Přihlášení

Podporují nás

Aktivity Hnutí Brontosaurus Podluží, základního článku Hnutí Brontosaurus Brďo Vlkani a základního článku Hnutí Brontosaurus Brďo Ayhuazca jsou celoročně podporovány Jihomoravským krajem. Děkujeme za podporu.

Dekorace - lístky

Předvánoční TÝMOVÝ turnaj v deskových hrách

Zveme všechny na turnaj v deskových hrách, který se uskuteční v neděli 21. 12. 2014 od 14:00.

Sestavte 4 členné týmy. Svůj tým vtipně pojmenujte a případě i přijďte ve sladěném týmovém dresu. Utkáte se v těchto hrách:

 • Ligretto
 • Dixit
 • 6 bere
 • Duch

155744_178784922132743_6797144_nVšechny hry mají jednoduchá pravidla a zvládne je i začátečník :-) Doražte už ve 13:00 a do začátku turnaje se pravidla hravě naučíte.

Titul mikulčického vánočního šampiona obdrží vítězný tým.

Individuální ceny budou uděleny i nejlepším hráčům jednotlivých her.

Své týmy nahlašujte zde nebo na emailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Kapacita je omezena na šest skupin!

Formát turnaje

 1. Každý hráč v týmu odehraje postupně partii v každé z her.
 2. Bodovat se bude umístění v jednotlivých hrách. Je-li počet týmů n, pak za vítězství získá hráč v dané hře pro tým n bodů, druhé místo n ­− 1 bodů, atd.
 3. Každý hráč z týmu si vybere jednu hru, ve které je nejlepší a za tu obdrží dvojnásobek bodů. Každý hráč z týmu však musí mít jako nejsilnější zvolenu jinou hru.
 4. Nasazení jednotlivých hráčů do jednotlivých her bude na týmové taktice. Žádný hráč však nesmí hrát dvakrát stejnou hru.
 5. Jedna partie je omezena časovým limitem 45 minut.
 6. Zvítězí tým s nejvyšším počtem bodů. V případě rovnosti rozhodne vyšší počet prvních míst (případně druhých atd.) v jednotlivých hrách.
 7. Oceněni budou také nejlepší hráči jednotlivých her.

Drobné občerstvení na místě bude zajištěno.

© 2010 ZČ HB BRĎO Ayhuazca, RC Podluží, ZČ HB BRĎO Vlkani a ZČ HB Uroboros a autoři jednotlivých článků.