Cestičky

Banner

Přihlášení

Podporují nás

Aktivity Hnutí Brontosaurus Podluží, základního článku Hnutí Brontosaurus Brďo Vlkani a základního článku Hnutí Brontosaurus Brďo Ayhuazca jsou celoročně podporovány Jihomoravským krajem. Děkujeme za podporu.

Dekorace - lístky

Jaké je tajemství rytířského řádu? Odhal ho na příměstském táboře

Tajemstvi_radu_tabor

Tento letní příměstský tábor je svou délkou i umístěním vhodný pro děti od 6 do 9 let (tj. od 1. do 3. třídy), které hledají prázdninovou zábavu v místě svého bydliště. Tábor bude probíhat každý den od 8:00 do 16:30 na klubovně Brontosaura v Čejkovicích (bývalé jesle) a blízkém okolí. Pro děti je přichystána jedna dopolední svačina, oběd připravený ve školní jídelně a odpolední svačina.

Vedoucí s několikaletou praxí pro účastníky tábora připravili celotáborovou hru, jejíž příběh zavede účastníky do čejkovické historie. Děti mají za úkol postupně rozkrýt záhadu templářského pokladu a objevit ztracené části tajuplné kroniky. Vše bude probíhat formou zábavných her, které dětem krom pobavení přinesou i řadu zajímavých informací o přírodě, ekologii a rodné vesnici. Děti se dočkají i tvořivých dílen a celodenního výletu.

Cena tábora je 800 Kč (600 Kč pro stálé členy Brďo) - zahrnuje stravování, náklady na provoz klubovny a výlety.

Na tábor je možné se přihlásit vyplněním přihlášky a zaplacením dané částky nejpozději do 31. května 2013.

Platby: Přihlášky i s penězi lze předat či poslat kontaktním osobě (Kristýna Hájková) nebo odevzdat na klubovně Hnutí Brontosaurus Čejkovice vždy ve čtvrtek od 16:30 do 18:00.

Sledujte nás na facebooku >

Kontakt:
Kristýna Hájková, tel. 721 767 916


© 2010 ZČ HB BRĎO Ayhuazca, RC Podluží, ZČ HB BRĎO Vlkani a ZČ HB Uroboros a autoři jednotlivých článků.