Cestičky

Banner

Přihlášení

Podporují nás

Aktivity Hnutí Brontosaurus Podluží, základního článku Hnutí Brontosaurus Brďo Vlkani a základního článku Hnutí Brontosaurus Brďo Ayhuazca jsou celoročně podporovány Jihomoravským krajem. Děkujeme za podporu.

Dekorace - lístky

Turnaj v Osadnících

I letos se v Čejkovicích konal turnaj v jedné z nejhranějších deskových her – Osadníci z Katanu. Na turnaj zavítali jak hráči z Čejkovic, tak i hráči z Mikulčic i Hodonína. 

DSC06749

I když účast nebyla tak veliká jako v minulých letech, kvalita hry nijak nepoklesla. Dalo by se spíše tvrdit, že klání bylo letos nejvyrovnanější v celé historii turnaje. O první místo ve straší kategorii usilovala do poslední chvíle čtveřice soutěžících. Tuto kategorii nakonec vyhrál Martin Hubalík, následován Pavlem GalemTomášem Hubalíkem.

O největší překvapení se však postarala jedna z mladých čejkovických nadějí. Tomáš Loucký vyhrál 3 ze 4 dílčích her. S přehledem tedy vyhrál svoji kategorii a dokonce za sebou v celkovém hodnocení nechal i všechny starší hráče. Po právu tedy bral cenu pro vítěze, zbrusu novou hru Osadníci z Katanu. Na dalších místech v mladších ho doprovodili Michal Pápay (2. místo) a Mirek Sýkora (3.místo).

Pro ty, kdo by snad chtěli vědět, jak to vypadalo v průběhu turnaje s body a jak se postupně vytvářely jednotlivé finálové stoly, je níže přiložená tabulka s těmito údaji.

vysledky

© 2010 ZČ HB BRĎO Ayhuazca, RC Podluží, ZČ HB BRĎO Vlkani a ZČ HB Uroboros a autoři jednotlivých článků.