Cestičky

Banner

Přihlášení

Podporují nás

Aktivity Hnutí Brontosaurus Podluží, základního článku Hnutí Brontosaurus Brďo Vlkani a základního článku Hnutí Brontosaurus Brďo Ayhuazca jsou celoročně podporovány Jihomoravským krajem. Děkujeme za podporu.

Dekorace - lístky

Jarní prázdniny 2012 The Simpsons

I když v únoru všechny zaskočily velké mrazy, my jsme se jich nelekli a vyjeli jsme o prázdninách ve čtvrtek 9.2. na tradiční čtyřdenní jarní výpravu.

nastenka

Letos jsme se s oddíly Žabiček,Ještěrek, Vlkanů a Prvoků vydali do

Buchlovic  zachraňovat animovanou rodinku Simpsonových. Dostali jsme totiž zprávy, že tomuto oblíbenému seriálu překvapivě klesá sledovanost.

 

 

seciii

A to jsme samozřejmě nemohli nechat jenom tak – ve spolupráci s agenty americké televize Fox plnily děti rozdělené na dva úderné týmy různé úkoly. Tak například se musely vypořádat se Speciálním čarodějnickým dílem  nebo musely bojovat proti intrikám pana Burnse.

zabky

V pátek dopoledne nechyběl výlet. A kam jinam jsme se mohli jít podívat, než na blízký hrad Buchlov. Nezbývá než dodat, že s naší pomocí se televizi Fox výrazně zvýšila sledovanost a Simpsonovi se opět vrátili na výsluní všech seriálů.

zombie

Jediná škoda, že kvůli nemocem a velké zimě jelo málo dětí z oddílů, ale i tak myslím, že jsme si to všichni užili. A už se můžeme těšit na příští rok!    

Maruška Salajková

 

© 2010 ZČ HB BRĎO Ayhuazca, RC Podluží, ZČ HB BRĎO Vlkani a ZČ HB Uroboros a autoři jednotlivých článků.