Google+

Cestičky

Banner

Přihlášení

Podporují nás

Aktivity Hnutí Brontosaurus Podluží, základního článku Hnutí Brontosaurus Brďo Vlkani a základního článku Hnutí Brontosaurus Brďo Ayhuazca jsou celoročně podporovány Jihomoravským krajem. Děkujeme za podporu.

Dekorace - lístky

Klima startup – Fakta o klimatu

Termín:19-19.5.2021
Sraz:18:00
Druh:Vzdělávací – přednášky
Místo:Online
Věk:od 15 do 99 let
Pořádající ZČ nebo klub: HB
Organizátorský tým:Ondráš Přibyla
Kontakt:Dalimil Toman,Terka Opravilová
Telefon: 605763112
Email:vzdelavani@brontosaurus.cz

3194546777_0a087a37f7_c.jpg

Online přednáška ONDRÁŠE PŘIBYLY nám téma klimatické změny představí a zarámuje. Dozvíme se, co je klimatická změna ve všech svých aspektech, jaké jsou její příčiny, jaká je aktuální situace a jaké jsou predikce vývoje.

Ondráš nám ukáže základní fakta o klimatu i různé dezinformace, jež se šíří. Uděláme si přehled o hrozbách, dopadech, ale i příležitostech řešení a jejich účinnosti. Bavit se budeme o tom, jak změně klimatu předcházet a co v tomto každý z nás může dělat.

„Brontosaurus to nepřežil, protože přerostl své možnosti. Člověk naší společnosti však dokáže své životní prostředí chránit a přetvářet.“

Pojďme se na tuto výzvu podívat v kontextu KLIMATICKÉ KRIZE a Hnutí Brontosaurus.

-----

Ondráš Přibyla

Teoretický fyzik, lektor, mediátor a konzultant. Založil společně s kolegy projekt Fakta o klimatu (faktaoklimatu.cz) za nějž převzali Cenu za komunikaci globální změny klimatu 2020. (www.cenazaklima.cz)

© 2010 ZČ HB BRĎO Ayhuazca, RC Podluží, ZČ HB BRĎO Vlkani a ZČ HB Uroboros a autoři jednotlivých článků.