Google+

Cestičky

Banner

Přihlášení

Podporují nás

Aktivity Hnutí Brontosaurus Podluží, základního článku Hnutí Brontosaurus Brďo Vlkani a základního článku Hnutí Brontosaurus Brďo Ayhuazca jsou celoročně podporovány Jihomoravským krajem. Děkujeme za podporu.

Dekorace - lístky

Želvy Ninja vrací úder

Termín:30.6 - 14.7.2017
Druh:Prožitková
Místo:Horní Lhotice, Kralice nad Oslavou
Věk:od 6 do 13 let
Pořádající ZČ nebo klub: BRĎO Vlkani
Organizátorský tým:Martin Kadala,Leona Helešicová,Ctibor Brančík
Kontakt:Martin Kadala
Telefon: 724806155
Email:martinkadala@gmail.com

PLAKAT TABOR zelvy ninja 2017 WEB.jpg

Pojď s kamarády svými oblíbenými vedoucími bojovat proti zlým a nebezpečným gangům, které vede zlý Trhač. Nasbíral nových sil a je připraven ovládnout celý Manhattan. Děti společně s Ninjy, musí nastolit ve městě pořádek a přemoci Trhače, ale co když zlem není jen on? Musíme odhalit všechny tajemství.

Velký tábor od 30.6-14. 7. 2017 je svou délkou, programem i zázemím uzpůsoben pro účast dětí od 9 do 13 let. Malý tábor od 7.7-14. 7. 2017 je programe a délkou uzpůsoben pro děti od 6 let. Velký i malý tábor se uskuteční na táborové základně v Horních Lhoticích pod vedením zkušených a kvalifikovaných vedoucích z Hnutí Brontosaurus.

Charakter stanového tábora a pobyt v přírodě vyžadují od účastníků i špetku umění postarat se v něčem sám o sebe. K dispozici je umývárna, sprcha s teplou vodou, suché WC. Jídelna (spol. místnost) je situována do vojenského hangáru. Děti budou ubytování ve stanech s podlážkou.

Programově bude tábor zaměřen především na poznávání a ochranu přírody, hry, soutěže a tvořivé dílny. Děti by měly v partě kamarádů strávit několik příjemných dnů v přírodním prostředí. Tak nejlépe poznají sebe i ostatní a naučí se žít v přírodě a s přírodou.

V plánu je několik kratších i delších výletů na zajímavá místa v okolí tábora. Rozhodně nebudou chybět táboráky, noční hlídky, táborové práce, zpívání s kytarou apod., prostě vše, co klasický tábor, jak ho pořádáme my, nemůže postrádat.

© 2010 ZČ HB BRĎO Ayhuazca, RC Podluží, ZČ HB BRĎO Vlkani a ZČ HB Uroboros a autoři jednotlivých článků.