Google+

Cestičky

Banner

Přihlášení

Dekorace - lístky

Cestičky 2.0

Termín:16-27.7.2017
Druh:Vzdělávací
Místo:Horní Lhotice
Věk:od 17 do 28 let
Pořádající ZČ nebo klub: RC HB Podluží
Organizátorský tým:Cody, Peťo, Dia, Áta, Kunýsek, Kožak, Kotůč, Lenka, Klára, Šárka
Kontakt:Dalimil Toman
Telefon: 605763112
Email:cesticky@brontosaurus.cz
Web:www.cesticky.cz

Cesticky 2011_065.jpg

Otevři oči, mysl i srdce, a pak teprve vykroč ... na prožitkový organizátorský kurz.

www.cesticky.cz.

Jsou různé cesty, jak si otevřít cestu k vlastnímu hrdinství. Rozvíjet vlastní potenciál. Udělat něco pro druhé a vyrůst při tom. Rozdávat radost i inspiraci k nevšedním cestám životem. Poznávat své hranice, motivace i cíle. Postarat se o partu dětí v přírodě nebo zorganizovat skupinu lidí ke společnému dílu. Sebrat odvahu a být organizátorem.

Vydej se s námi na cestu mezi louky a lesy, někde mezi dobrodružstvím a bezpečím, na cestu říší tvojí fantasie i nejpotřebnější organizátorské reality, na cestu drsných fyzických her i citlivého rozvíjení osobnosti ...

Máme pro Tebe tři cestičky, které Tě přivedou k cestě, po které snad budeš moci jednou vést i druhé, i ty nejmladší.

  • Cestičku sebepoznání svých schopností a mezí - fyzicky i psychicky náročné týmové hry i aktivity pro vlastní klidné rozjímání, chvilky, na které nezapomeneš.
  • Cestičku dovídaní se - aktivní programy ke zdravovědě, multikulturní výchově, bezpečnosti na akcích, ekologické výchově, přípravě her a programů, hospodaření, psychologie, pedagogika, tábornictví, ...
  • Cestičku setkávání se s lidmi, přátelstvím a možná i něčím víc, přírodou, tvořivými dílnami, novými zajímavými aktivitami. Výměna zkušeností a navázání spolupráce se slovenskými přáteli.
  • Pro účast na kurzu se hledají všichni nadšenci ve věku cca 17 až 28 let, všichni, kteří chtějí poznat partu podobně smýšlejících kamarádů, všichni, kteří se chtějí něco dozvědět a zároveň překonat své domnělé meze, všichni, kteří si rádi hrají, všichni, kteří chtějí dělat něco nejen pro sebe, ale i pro druhé, všichni, kteří vidí smysl v práci s dětmi, všichni, kteří se brání často šedivému světu dospělosti.

© 2010 ZČ HB BRĎO Ayhuazca, RC Podluží, ZČ HB BRĎO Vlkani a ZČ HB Uroboros a autoři jednotlivých článků.