Google+

Cestičky

Banner

Přihlášení

Podporují nás

Aktivity Hnutí Brontosaurus Podluží, základního článku Hnutí Brontosaurus Brďo Vlkani a základního článku Hnutí Brontosaurus Brďo Ayhuazca jsou celoročně podporovány Jihomoravským krajem. Děkujeme za podporu.

Dekorace - lístky

Nelekni se v Lelekovicích

Termín:24-24.11.2018
Sraz:930
Druh:Prožitková
Místo:Lelekovice
Věk:od 5 let
Pořádající ZČ nebo klub: HB
Organizátorský tým:Martin Kadala, Janča Navrátilová, Radka Sedláková
Kontakt:Radka Sedláková
Telefon: 771114794
Email:rada.sedlakova@gmail.com

neleknisevlelekovicich.JPG

Kdo přebývá v pověstmi opředené zřícenině hradu v Lelekovicích? A proč potřebuje Tvoji pomoc? Překonej své obavy, staň po boku strážkyň tajemství hradu a vydej se s nimi na cestu. Poznej své druhy a staň se zachráncem pevnosti!

Nelekni se v Lelekovicích je prožitková výprava pro rodiče s dětmi. Program bude zaměřen na děti prvního stupně a předškoláky. Tato výprava je první akce nově vznikajícího klubu Brďo v Brně, našim hlavním cílem je seznámit děti s přírodou v okolí Brna. Do budoucna také plánujeme pravidelné oddílové schůzky a akce, které se zaměří na přírodovědné činnosti a environmentální výchovu dětí.

Kam vyrážíme a kde je sraz
Výprava je naplánovaná do obce Lelekovice 24. 11. 2018. Vlakem dojedeme do obce Česká a dále budeme pokračovat pěšky směr Lelekovice. Výprava bude končit v obci Ořešín u zastávky MHD přibližně kolem 15:00. Odtud se dostanete zpět do Brna. Sraz je v 9:30 na hlavním nádraží v Brně, poté se společně vypravíme vlakem do obce Česká.

Co se si vzít sebou
Oblečení do terénu, u kterého nevadí, že se zašpiní. Pevnou obuv, svačinu a pití na celý den, pláštěnku, oblečení podle počasí, peníze na cestu.

Jak se přihlásit
Na výpravu je potřeba se závazně přihlásit pomocí přihlašovacího formuláře, nezapomeňte vyplnit doplňující dotazy. Pokud máte další dotaz na organizátory pište na rada.sedlakova@gmail.com

© 2010 ZČ HB BRĎO Ayhuazca, RC Podluží, ZČ HB BRĎO Vlkani a ZČ HB Uroboros a autoři jednotlivých článků.