O CO JDE?

Je ti 15 a víc a přemýšlíš co budeš dělat o prázdninách? Chceš se seznámit s novými lidmi? Chceš u toho pomoct handicapovaným zvířatům na záchranné stanici? Chceš prožít týden po kterém se ti nebude chtít odjet domů a budeš se ptát Proč to nemohlo trvat aspoň o týden dýl?

I tobě se otevírá dobdrodružství jménem Kimuri!

KDE A JAK TO PROBÍHÁ?

Záchranná stanice ČSOP Pasíčka leží u Proseče mezi Litomyšlí, Poličkou a Vysokým Mýtem. Bydlet budeme v pokojích přímo na stanici. V blízkosti je koupaliště. Strava bude pestrá, námi ručně připravovaná a po domluvě budeme schopni vyhovět i tvým zvláštním požadavkům.

Odpoledne a večer se budeme snažit zabavit tě nejrůznějšími aktivitami. Nebudou chybět seznamovací hry, humorné hříčky na louce, něco na zamyšlení i akčnější hry v lese. Dozvíš se taky leccos o zvířatech na stanici a jejich osudech. Věříme, že společně vytvoříme pohodovou letní atmosféru

Práci se budeme věnovat asi 4 až 5 hodin denně. Opravíme voliéry, klece a další zařízení stanice. Budeme řezat dřevo, hrabat seno, opravovat ploty a věnovat se dalším činnostem, které ušetří energii zaměstnancům stanice, aby se mohli věnovat péči o zvířata, do níž nás však také zasvětí.

CO MŮŽU ZAŽÍT?

To zjistíš nejlépe z fotografií z minulých ročníků.

CHCEŠ JET?

Nalákali jsme tě? Neváhej! Počet míst je omezen. Vyplň přihlášku a dotazník do 31. 7 .2021. V případě dotazů nám napiš na kimuri@brontosaurus.cz.

Cena tábora je 1 100 Kč a zahrnuje ubytování, stravu, materiál na hry a pracovní náčiní. Tábor zaplať do 31. 7. na účet č. 112034379/0300, do zprávy pro příjemce uveď své jméno a příjmení.

Tábor organizujeme pod hlavičkou Základního článku Hnutí Brontosaurus BRĎO Vlkani z Mikulčic u Hodonína.

A mezitím nás můžeš doporučit svým přátelům. Osobně nebo třeba i na facebooku.

Tábor pořádáme ve spolupráci se ZOO Hodonín.